HAKKIMIZDA

https://www.bagdatgelinlik.com/sayfa--48.htmlBAĞDAT GELİNLİK 

Düşlerinizin gerçek olduğu adres.

Hayallerinize bir adım daha yaklaşmışken “o özel gün”ü son derece şık, modern tarzda ve ışıl ışıl  Bağdat Gelinlik farkıyla yaşayın.

Marmara Bölgesinde konusunda en önde gelen Bağdat gelinlik pendik  bedeninize ve ruhunuza hitap ederken birbrinden farklı gelinlik, nişanlık ve abiye giysi modelleri ile düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Sahip olduğunuz güzelliğinize özenle üretilmiş kumaşların ve malzemelerin kalitesine renklerin ahengine ve modellerin vücudunuza olan uyumunu da katarak en önemli anlarınızı size özgü bir büyü ile yansıtacaksınız.

Yılların verdiği deneyim güler yüzlü hizmet anlayışı ve uzman kadromuz ile her sezon yenilenen trendy kolleksiyon ve kendi özel tasarımlarımız olan kreasyonumuzla özel olmanın tadını Bağdat  atmosferinde hissedeceksiniz.

Bağdat  mağazasının geniş ürün yelpazesi ile tanışmak her beğeniye uygun geniş kolleksiyonu ile güzelliğinizi yansıtacak bir peri kızı olmak istiyorsanız Bağdat gelinlik Pendik mağazası her an yanınızda ve hayallerinizi süslemeye devam ediyor.

Mutluluğa ilk adımı atacağınız o özel gün için kararınızı bizimle birlikte verin.

Çünkü siz bizim için özelsiniz.
 

KURUMSAL
İletişim Bilgileri
0216 354 54 59
bagdatgelinlik1@gmail.com
05319472600
Kaynarca Mahallesi Akdeniz Caddesi Uyumlu Sokak, Kat 3 No 6 / 34890 (E/5 Üzeri Medikal Park Hastanesi Karşısı) - İstanbul / TÜRKİYE